5D YABANCI DİLLER
EĞİTİM MERKEZİ
DİL EĞİTİMİNDE LİDER
5D Yabancı Diller Merkezi, dil eğitimine ihtiyaç duyan her bireye, bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onlara iyi bir eğitim sağlamak amacıyla 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak, dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik dil eğitimi kullanılmaktadır.

120 saatlik dil eğitim sistemimiz dışında, öğrencilerimize ücretsiz aktiviteler sunarak, onları İngilizceden uzaklaştırmadan en hızlı ve en kolay yollardan öğrenmelerini sağlamaktayız. Kurumumuzda ayrıca kişiye özel Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça dersleri de vermekteyiz.
İLETİŞİM FORMU
ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
PROGRAM
TÜM DÜNYADA KABUL GÖRMÜŞ SEVİYE VE KUR SİSTEMİ
İÇERİK
GÜNLÜK HAYATTA KULLANILAN VE ANLAŞILMASI KOLAY İÇERİK
YAKLAŞIM
ÖĞRENCİ VE ÖĞRENME ODAKLI EĞİTİM YAKLAŞIMI İLE BAŞARIYA HIZLA ULAŞIN
SONUÇ
EĞİTİM SÜRECİNDE GELİŞİMİNİZİ TAKİP EDEREK SONUCA ODAKLI ÇALIŞMA
ONLINE DESTEK
Alacağınız eğitimi geliştirmek ve eğitiminize destek olmak amacıyla hazırladığımız online içeriğe erişim sağlayın.
BİREBİR DERSLER
Almak istediğiniz derslerden birebir eğitim görme fırsatı ve birebir eğitim kolaylığı ile başarıya hızlıca ulaşın.
SINIF ÇALIŞMALARI
Sınıf ortamında seviyenize uygun konularda kendinizi geliştirin, sınıf ortamının olanaklarından faydalanın.
GENEL KURSLAR
İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve daha bir çok dil konusunda eğitim alabileceğiniz  kurslardır.
İstanbul Valiliği Özel Beş Değerler İngilizce Eğitimi Merkezi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır
İŞ İNGİLİZCESİ
İş İngilizcesi nedir?
İş İngilizcesi, iş dünyasında yer alan herkesin yararlanabileceği bir uygulamadır.
İş İngilizcesi programına katılmak için en az orta seviyede İngilizce bilgisi gerekse de, bu seviyeyi sağlamayan katılımcılara genel İngilizce programı ile desteklenen, kişiye özel programlar da sunulmaktadır. Bu kurslara, farklı sektörlerden iş adamları, yeni mezun ve yönetici adayları katılmaktadır. Katılımcıların ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan kişiye özel programlar, katılımcılar üzerinde kısa sürede gözle görülür bir gelişme sergilemektedir.
İş İngilizcesi Kurslarının Amacı
Küreselleşen iş dünyasında, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslar arası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamaları ve farklı ülkelerdeki meslektaşları ve müşterileriyle rahat iletişim kurmalarına olanak sağlamaktadır.
Doğal ve akıcı konuşma yeteneğinizi geliştirmek, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi daha etkin ifade edebilmenizi sağlamak, telefonda konuşma tekniklerini öğrenmenizi sağlamak, konuşma esnasında vurgulamalar ve telaffuzu doğru kullanmayı öğretmek, dinleyicilerden gelecek soruların yanıtlanmasında etkin olmanızı sağlamak, CV, biyografi ve ön yazı yazma konularında kendinizi geliştirmenizi sağlamak, rapor yazma, mülakat teknikleri, memorandum yazımı, faks ve mail yazışmaları yapmanızı sağlamak, dünyanın farklı ülkelerinden gelen meslektaşlarınızla aynı platformda, iş dünyası üzerine tartışmalar yapabilmenizi sağlamak, ekip çalışması yapabilmenizi ve farklı ülkelerden insanlarla iyi ilişkiler kurmanızı sağlamak ve pazarlık yapabilme yeteneği kazanmanızı sağlamak bu kursların diğer amaçları arasındadır.
Bu program kişiye özel olduğu için, öğrencimiz kurs günleri ve saatlerini kendi çalışma programına göre belirleyebilmektedir. Tüm materyaller öğrencilere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.